24 години Нюрбургрінгу: українці на подіумі

25 травня 2008, 17:28
0
2

В неділю, 25 травня фінішувала одна з найзнаменитіших марафонських гонок світу, 24 години Нюрбургрінгу.

Український екіпаж Racіng Team Ukraіne у складі Андрія Круглика, Олексія Мочанова, Олександра Салюка, Володимира Кондратенка - завоював третє місце в класі SP2 (легкові автомобілі з робочим об’ємом двигуна до 1,6 л, максимальний рівень підготовки).

Українці встановили ряд досягнень - показали кращий час проходження кола у своєму класі, а також фінішували на 65 місці в абсолютному заліку (з 149  екіпажів, що фінішували).

Останні чотири години перегонів перетворилися для українського екіпажа в погоню за другим місцем у класі. Андрій Круглик установив кращий час проходження кола в класі SP2, а команда в підсумку поступилася    екіпажу Гюнтера Кюлевайна на Honda Cіvіc, що зайняв друге місце, хоча в якийсь момент відставання досягало часом майже двох кіл.

У гонці було установлено ще одне вище досягнення в історії українського автоспорту - Валерій Горбань разом з росіянами Станіславом Грязіним, Сергієм Матвєєвим і Євгенієм Царьовим на Porsche 997 Cup фінішували десятими в абсолютному заліку. Ще ніколи українські й російські пілоти не фінішували на настільки високій позиції на 24 годинах Нюрбургрінгу.

В абсолютному заліку марафонської гонки втретє   підряд перемогу відсвяткувала команда Manthey Racіng - Марсель Тіманн, Тімо Бернхардт, Марко Ліб і Ромен Дюма на Porsche 911 GT3 RSR. Підсумкова перевага Manthey Racіng виявилося настільки вражаючою, що команда дозволила собі в останню годину перегони протримати свій екіпаж у боксах майже двадцять хвилин (більше двох кіл перегонів), щоб відмити й упорядкувати   машину перед переможним фінішем.