ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Динамо дізналося суперників за Лігою Чемпіонів

1 липня 2008, 14:00
0
4

У вівторок о 13:00 за київським часом відбулося жеребкування двох перших відбіркових раундів Ліги Чемпіонів 2008/09.

 

За результатами жеребкування київське Динамо в рамках другого групового раунду Ліги Чемпіонів зустрінеться з переможцем пари Дроеда Юнайтед (Ірландія) - Левадія (Естонія). Перший матч київський клуб зіграє в гостях.

 

У випадку виходу до третього кваліфікаційного раунду Динамо вперше за останні кілька років буде виступати в ранзі несіяних команд (жеребкування 3- го кваліфікаційного раунду відбудеться 1 серпня).

 

Якщо команда Сьоміна пройде перший бар'єр, то його суперником за вихід у груповий етап Ліги Чемпіонів може стати один із грандів англійської Прем'єр-Ліги - Ліверпуль або Арсенал, а також іспанська Барселона, німецький Шальке, італійські Ювентус або Фіорентина, шотландський Рейнджерс, французький Марсель, румунський Стяуа, грецькі Панатінаїкос або Олімпіакос, швейцарський Базель, турецький Фенербахче, бельгійський Андерлехт і московський Спартак.

 

Матчі першого кваліфікаційного раунду відбудуться 15/16 і 22/23 липня, а двобої другого кваліфаю - 29/30 липня і 5/6 серпня.

 

Перший кваліфікаційний раунд:

 

Лінфілд (Північна Ірландія) vs Динамо (Загреб, Хорватія)

 

Валетта (Мальта) vs Артмедія (Словаччина)

 

Динамо Тбілісі (Грузія) vs НСІ (Фарери)

 

Санта Колома (Андорра) vs Каунас (Литва)

 

Мурата (Сан Маріно) vs Ґетеборг (Швеція)

 

Лланеллі (Уельс) vs Вентспілс (Латвія)

 

Анортосіс (Кіпр) vs Пюнік (Вірменія)

 

Інтер (Азербайджан) vs Работнічкі (Македонія)

 

Тампере Юнайтед (Фінляндія) vs Будучность (Чорногорія)

 

Дюделанж (Люксембург) vs Домжале (Словенія)

 

Динамо (Албанія) vs Модрича (БіГ)

 

Актобе (Казахстан) vs Шериф (Молдова)

 

Дроеда Юнайтед (Ірландія) vs Левадія (Естонія)

 

БАТЕ (Білорусь) vs Валюр (Ісландія)

 

Другий кваліфікаційний раунд:

 

Рейнджерс (Шотландія) vs Санта Колома (Андорра) - Каунас (Литва)

 

Бранн (Норвегія) vs Лланеллі (Уельс) - Вентспілс (Латвія)

 

Інтер (Азербайджан) - Работнічкі (Македонія) vs Партизан (Сербія)

 

Тампере Юнайтед (Фінляндія) - Будучность (Чорногорія) vs Валетта (Мальта) - Артмедія (Словаччина)

 

Анортосіс (Кіпр) - Пюнік (Вірменія) vs Рапід (Австрія)

 

Дюделанж (Люксембург) - Домжале (Словенія) vs Лінфілд (Північна Ірландія) - Динамо (Загреб, Хорватія)

 

Панатінаїкос (Греція) vs Динамо Тбілісі (Грузія) – НСІ (Фарери)

 

Мурата (Сан Маріно) - Ґетеборг (Швеція) vs Базель (Швейцарія)

 

Актобе (Казахстан) - Шериф (Молдова) vs Спарта (Чехія)

 

Дроеда Юнайтед (Ірландія) - Левадія (Естонія) vs Динамо (Київ, Україна)

 

Андерлехт (Бельгія) vs БАТЕ (Білорусь) - Валюр (Ісландія)

 

Бейтар (Ізраїль) vs Вісла (Польща)

 

Фенербахче (Туреччина) vs МТК (Угорщина)

 

Ольборг (Данія) vs Динамо (Албанія) - Модрича (БіГ)

 

За матеріалами: Корреспондент.net, АМИ Новости-Украина

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...