31 липня 2008, 12:23
0
5
Переможна серія Надаля

Іспанський тенісист Рафаель Надаль продовжив свою переможну серію до 30 матчів після того, як вдало стартував на тенісному турнірі серії Мастерс у Цинциннаті (США).

Напередодні в рамках другого раунду іспанець, посіяний під другим номером, розтрощив француза Флорана Серра - 6:0, 6:1 усього за 46 хвилин.

Цього тижня Надаль має чудову нагоду стати першою ракеткою світу. Це відбудеться в тому випадку, якщо він виступить краще, ніж чинний лідер світового рейтингу Роджер Федерер (Швейцарія).

У третьому колі Надалю буде протистояти німець Томмі Хаас, що в середу зустрічався з французом Гаелем Монфісом, і той відмовився від продовження боротьби в першому сеті з рахунком 1:5.

З інших двобоїв варто відзначити перемогу третьої ракетки світу Новака Джоковича (Сербія) над італійцем Сімоні Болеллі - 7:6 (7:2), 7:6 (7:2), а також несподівана поразка іспанця Давида Федерера ( 5-й номер посіву) від еквадорця Ніколаса Лапентті - 6:7 (2:7), 6:3, 3:6.

Раніше, Рафаель Надаль упевнено переміг у фіналі турніру в Торонто. У вирішальному матчі другий номер світового рейтингу здобув упевнену перемогу з рахунком 6:3, 6:2 над німецьким ветераном Ніколасом Кіфером. Іспанець реалізував усі чотири брейк- пойнти, не дозволивши суперникові жодного разу взяти свою подачу. Матч тривав 1 годину 29 хвилин.

У рейтингу ATP Рафаель Надаль скоротив відставання від першої ракетки світу швейцарця Роджера Федерера до 300 очок.

За матеріалами: РИА Новости