ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Кубок УЄФА: Дніпро зіграє з Беллінцоною

1 серпня 2008, 13:30
0
2
Кубок УЄФА: Дніпро зіграє з Беллінцоною
Фото: uefa
Дніпро дізнався про суперника в Кубку УЄФА

Сьогодні в ньонській штаб-квартирі УЄФА про своїх суперників довідалися учасники другого відбіркового раунду Кубку УЄФА.

На цій стадії Кубку УЄФА до змагань долучається дніпропетровський Дніпро. Українська команда буде сіяною командою в групі Центрально-східної зони.

На даному етапі до 37 переможців двоматчових дуелей першого кваліфайну приєднаються ще 27 клубів, 11 з яких виходять із Кубку Інтертото.

Учасники жеребкування:

Південна зона-1:

Сіяні команди: Бешикташ (Туреччина), Брага (Португалія), Хапоель (Тель-Авів, Ізраїль), Аріс (Греція), Локомотив (Болгарія)

Несіяні команди: Войводина (Сербія), Борац (Сербія), Славен Копрівніца (Хорватія), Зриньськи (БіГ), Широки Брієг (БіГ)

__________________________________________________________

Широки Брієг (БіГ) - Бешикташ (Туреччина)

Брага (Португалія) - Зриньски (БіГ)

Локомотив (Болгарія) - Борац (Сербія)

Войводина (Сербія) - Хапоель (Тель-Авів, Ізраїль)

Аріс (Греція) - Славен Копрівніца (Хорватія)

__________________________________________________________

Південна зона-2:

Сіяні команди: Депортиво (Іспанія), АЕК (Греція), Наполі (Італія), Літекс (Болгарія), Црвена Звезда (Сербія), Черно Море (Болгарія)

Несіяні команди: Хайдук (Хорватія), Маккабі (Ізраїль), Хапоель (Кір’ят-Шемона), Апоель (Кіпр), Омонія (Кіпр), Влазня (Албанія)

__________________________________________________________

Літекс (Болгарія) - Хапоель (Кір’ят-Шемона)

Депортиво (Іспанія) - Хайдук (Хорватія)

Апоель (Кіпр) - Црвена Звезда (Сербія)

Влазня (Албанія) - Наполі (Італія)

Маккабі (Ізраїль) - Черно Море (Болгарія)

Омонія (Кіпр) - АЕК (Греція)

__________________________________________________________

Центрально-східна зона-1:

Сіяні команди: Штутгарт (Німеччина), Цюрих (Швейцарія), Грассхоппер (Швейцарія), Слован (Чехія), Васлуй (Румунія)

Несіяні команди: Лех (Польща), Штурм (Австрія), Жилина (Словаччина), Гьори ЕТО (Угорщина), Металург (Латвія)

__________________________________________________________

Металург (Латвія) - Васлуй (Румунія)

Цюрих (Швейцарія) - Штурм (Австрія)

Штутгарт (Німеччина) - Гьори ЕТО (Угорщина)

Лех (Польща) - Грассхоппер (Швейцарія)

Слован (Чехія) - Жилина (Словаччина)

__________________________________________________________

Центрально-східна зона-2:

Сіяні команди: Дніпро (Україна), Аустрія (Відень), Герта (Німеччина), ФК Москва (Росія), Дебрецен (Угорщина), Зальцбург (Австрія)

Несіяні команди: Янг Бойз (Швейцарія), Беллінзона (Швейцарія), Легія (Польща), Любляна (Словенія), Судува (Литва), Віт- Джорджія (Грузія)

__________________________________________________________

Віт-Джорджія (Грузія) - Аустрія (Відень)

Янг Бойз (Швейцарія) - Дебрецен (Угорщина)

Легія (Польща) - ФК Москва (Росія)

Дніпро (Україна) - Беллінцона (Швейцарія)

Любляна (Словенія) - Герта (Німеччина)

Судува (Литва) - Зальцбург (Австрія)

__________________________________________________________

Північна зона-1:

Сіяні команди: Русенборг (Норвегія), Манчестер Сіті (Англія), Вікінг (Норвегія), Куїн оф Саут (Шотландія), Гент (Бельгія)

Несіяні команди: Мідтьюлланн (Данія), Нордшелланн (Данія), Юргорден (Швеція), Кальмар (Швеція), Хонка (Фінляндія)

__________________________________________________________

Юргорден (Швеція) - Русенборг (Норвегія)

Куїн оф Саут (Шотландія) - Нордшелланн (Данія)

Гент (Бельгія) - Кальмар (Швеція)

Манчестер Сіті (Англія) - Мідтьюлланн (Данія)

Хонка (Фінляндія) - Вікінг (Норвегія)

__________________________________________________________

Північна зона-2:

Сіяні команди: Астон Вілла (Англія), Ренн (Франція), Копенгаген (Данія), Брондбю (Данія), Ельфсборг (Швеція)

Несіяні команди: Ліллестрем (Норвегія), Стабек (Норвегія), Хака (Фінляндія), Хафнафьордур (Ісландія), Сент Патрикс Атлетик (Ірландія)

__________________________________________________________

Хака (Фінляндія) - Брондбю (Данія)

Стабек (Норвегія) - Ренн (Франція)

Копенгаген (Данія) - Ліллестрем (Норвегія)

Ельфсборг (Швеція) - Сент Патрікс Атлетик (Ірландія)

Астон Вілла (Англія) - Хафнафьордур (Ісландія)

__________________________________________________________

Перші матчі другого кваліфікаційного раунду будуть зіграні 14 серпня, а відповідні двобої відбудуться 28 серпня.

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...