Дінара Сафіна виграла другий турнір поспіль

4 серпня 2008, 09:25
0
7
Черговий тріумф Сафіної

Російська тенісистка Дінара Сафіна виграла другий турнір за два тижні, завоювавши титул на змаганнях першої категорії Жіночої тенісної асоціації в Монреалі.

Призовий фонд змагань становив 1,34 мільйона доларів.

У неділю, 3 серпня, росіянка, посіяна під 7-м номером, у фіналі виграла в нової зірки словацького тенісу Домініки Цибулькової – 6:2, 6:1.

У першому сеті Сафіна тричі взяла пас суперниці, а Цибульковій вдалося зробити брейк лише один раз. У другій партії росіянка повела з рахунком 4:0 і впевнено довела сет до перемоги.

Двобій тривав 1 годину і 9 хвилин.

Для росіянки ця перемога на турнірах WTA стала восьмою в кар'єрі.

Зазначимо, що російська тенісистка виграла три з шести останніх турнірів, у яких вона брала участь. З початку травня 2008 року Сафіна одержала 27 перемог в 30 матчах.

Нагадаємо, що російська тенісистка Дінара Сафіна в неділю, 27 липня, виграла турнір WTA у Лос-Анджелесі, обігравши в фінальному двобої італійку Флавію Пенетту – 6-4, 6-2.

Нещодавно жіноча тенісна асоціація (WTA) оголосила, що 11 серпня новою першою ракеткою світу стане сербка Олена Янковіч.

За матеріалами: Lenta.ruРИА Новости