10 серпня 2008, 09:05
0
5
Голландські плавчихи встановивши новий Олімпійський рекорд

У неділю, 10 серпня, збірна Голландії з плавання завоювала золоту медаль Олімпіади-2008 в жіночій естафеті 4х400 метрів вільним стилем.

Це золото стало для голландської команди першим на Іграх в Пекіні. Срібні медалі дісталися плавчихам із США, а бронзові нагороди виграла збірна Австралії.

Голландські плавчихи здолали дистанцію за 3 хвилини, 33,76 секунд, встановивши новий Олімпійський рекорд.

Володарками золотих медалей стали Інге Деккер, Рамоні Кромовіджоджо, Фенке Хемськерк і Марлен Фелдхус. Збірна України у фінальному запливі не брала участь.

Раніше 10 серпня на Олімпійському турнірі плавців були розіграні ще три комплекти винагород. Чемпіонами Ігор-2008 стали американець Майкл Фелпс (на дистанції 400 метрів комплексним плаванням), південнокореєць Тай Хван Пак (на дистанції 400 метрів вільним стилем) і австралійка Стефані Райс (на дистанції 400 метрів комплексним плаванням).