Чехія бере друге золото Пекіна

10 серпня 2008, 09:55
0
4

У неділю, 10 серпня, чеський спортсмен Давід Костелецкі завоював золото в стендовій стрільбі (траншейний стенд (трап), здобувши своїй країні другу золоту медаль.

Змагання відбувалися під дощем. Найкраще адоптуватися до погодних умов вдалося саме чеху.

Костелецкі упевнено пройшов кваліфікацію, набравши 121 очко, стільки ж було у чемпіона Афін-2004 росіянина Олексія Аліпова, а у фіналі зміг показати  найкращий результат - 25 очок і 146 в сумі.

Другим був італієць Джованні Пеллієло 23 у фіналі і 143 в сумі. Бронзу у важкій боротьбі завоював Аліпов, в перестрілці здолавши дворазового Олімпійського чемпіона австралійця Майкла Даймонда.

У трапі (від англійського trap - полювання) мішені вилітають у різних напрямах, і стрільба по ним потребує хорошої реакції і високої швидкості.

Медаль Костелецкі - друге золото чехів на Олімпіаді-2008. У суботу золоту медаль в стрільбі з пневматичної рушниці на дистанції 10 метрів завоювала Катерина Еммонс.