11 серпня 2008, 14:40
0
9
Корейця перемогли за 13 секунд

Азербайджанський дзюдоїст Ельнур Маммадлі приніс своїй країні першу золоту медаль на Олімпійських іграх 2008 року.

У фінальному двобої змагань серед чоловіків у вагової категорії до 73 кілограмів Маммадлі здолав корейця Ван Кічуна.

Власник золотої медалі визначився в рекордно короткий термін, Маммадлі здобув беззаперечну перемогу по закінченні 13 секунди бою.

Бронзові нагороди завоювали таджик Расул Бокієв, який раніше здолав українця Геннадія Білодіда, і бразилець Леандро Гільєйро.

Таким чином, завдяки цій нагороді, у медальному заліку Олімпіади в Пекіні Азербайджан випередив Росію й вийшов на 12-е місце.

Раніше італійка Джулія Кінтавалле виграла золоту медаль у змаганні із дзюдо серед жінок у вагової категорії до 57 кілограмів.