Плавання: Австралійка виграла золото зі світовим рекордом

13 серпня 2008, 07:34
0
5
Райс вийшла переможницею

Австралійська пливунка Стафані Райс завоювала золоту медаль Ігор-2008 на дистанції 200 метрів комплексним плаванням.

Райс виграла заплив, встановивши новий світовий рекорд – 2 хвилини й 08,45 секунди. Кірсті Ковентрі з Зімбабве завоювала срібну медаль, а бронзу виборола американка Наталі Кафлін.

Протягом запливу лідирувала Ковентрі, однак на останніх метрах дистанції австралійці вдалося значно випередити африканську спортсменку. Райс поліпшила власний світовий рекорд на 47 сотих секунди.

Нещодавно італійська пливунка Федеріка Пеллеґріні стала Олімпійською чемпіонкою, вигравши заплив на 200 метрів вільним стилем.

За матеріалами: Lenta.ru