Кульова стрільба: Китай здобуває п'ятнадцяте золото

0
5
Кульова стрільба: Китай здобуває п ятнадцяте золото
Китаянка забрала в монголки золоту медаль

Китаянка Ін Чен стала Олімпійською чемпіонкою зі стрільби з пневматичного пістолета з дистанції 25 метрів.

Ін Чен виграла турнір з результатом 793,4 бали, випередивши найближчих конкурентів із Монголії й Німеччини. Таким чином, монголка Отряд здобула срібну медаль, а німкеня Міхбаяр Доржсурен - бронзову.

Перед початком фінального турніру перше місце посідала саме монгольська спортсменка, якій у кваліфікації скорився Олімпійський рекорд.

Однак під час вирішальних змагань Ін Чен зуміла перейти з третьої позиції на першу й здобути 15- е китайське золото на Олімпіаді-2008.

Раніше українка Олена Костевич не змогла здолати кваліфікаційний бар'єр зі стрільби з пістолета (25 м) і завершила боротьбу вже за підсумками першого раунду.