Велоспорт: Канчеллара здобув перше золото для Швейцарії

13 серпня 2008, 11:38
0
3
Канчеллара впевнено перемагає

Швейцарський велогонщик Фабіан Канчеллара здобув золоту медаль Олімпіади в Пекіні в гонці з роздільним стартом у велошосе.

Це золото стало для збірної Швейцарії першим на Іграх-2008. Срібну медаль виборов швед Густав Ларссен, а бронза дісталася представникові США Леві Ліпхеймеру.

Канчеллара виграв гонку з результатом 1 година, 2 хвилини, 11,43 секунди. Час Ларссона був гіршим за результат швейцарця на 33 секунди, а Ліпхеймер програв чемпіонові хвилину й дев'ять секунд.

Українські велогонщики не ввійшли в десятку кращих. Андрій Гривко - 32, а Денис Костюк - 37.

Раніше 13 серпня на олімпійському турнірі на велошосе відбулася гонка з роздільним стартом серед жінок. Золоту медаль здобула Крістін Армстронг із США. Таким чином, олімпійські змагання з велошосе завершилися. 15 серпня буде розіграний перший комплект нагород у велотреці.

За матеріалами: Lenta.ru