Баскетбол: Іспанія ставить Новіцкі на місце

14 серпня 2008, 04:41
0
6
По Газоль у своєму репертуарі

У четвер, 14 серпня, третій тур Олімпійського чоловічого баскетбольного турніру відкривали збірні Німеччини та Іспанії.

Олімпійський турнір. Чоловіки

Попередній раунд. 3-й тур

Група В

Німеччина - Іспанія - 59:72 (15:12, 21:27, 12:20, 11:13)

Г: Висоцкі (2), Грін (9), Хаманн (15+3 паси), Новіцкі (11+5 підборів), Каман (8+10 підборів) - старт; Ягла (5), Роллер (3), Шульце (2+4 підбори), Гаррет (2), Фемерлінг (2+3 підбори)

І: Лопес (3), Родрігес (2), Фернандес (3+3 підбори), Рейєс (2), По Газоль (13+5 підборів) - старт; Кальдерон (15+3 підбори), Мумбру (14), Рубіо (7+5 підборів), Марк Газоль (7+8 підборів), Гарбахоса (6+6 підборів)

Німеччина впевнено почала матч з рахунком 8:2, однак ближче до кінця чверті іспанцям вдалося отямитися й наздогнати суперників. У другій чверті на майданчику тривала рівна боротьба, у якій завдяки досвіду По Газоля і молодості Ріккі Рубіо, мали кращий вигляд чемпіони світу.

У другій половині все стало ясно: іспанці остаточно вийшли вперед і почали диктувати правила гри, змусивши німців попобігати. У підсумку – перемога Іспанії, яка стала для піренейців третьою поспіль у Пекіні-2008.