Греко-римська боротьба: Українці достроково завершують виступати

14 серпня 2008, 07:38
0
23

У четвер, 14 серпня, у Пекіні кваліфікаційно-відбірковими двобоями стартувала Олімпійська програма з греко-римської боротьби в трьох вагових категоріях (84, 96, 120 кг).

У сьогоднішніх змаганнях із греко-римської боротьби взяли участь відразу три українських спортсменки. Однак усі троє за результатами перших двобоїв вимушені завершити боротьбу на Олімпіаді-2008.

Олександр Чернецький у ваговій категорії до 120 кг не зміг побороти американця Дремьєла Б’єрса. Чернецький змушений залишити турнір, бо американець не зумів пробитися в півфінал.

Олег Крьока у ваговій категорії до 96 кг поступився туркові Мехмету Озалу, який також вилетів у наступному раунді.

Олександр Дараган у ваговій категорії до 84 кг програв у 1/8 фіналу іранцю Саманові Тамасебі, який у 1/4 фіналу нічого не зміг протиставити туркові Назмі Авлуке.

Нещодавно в утішному турнірі у ваговій категорії до 66 кг український борець Армен Варданян зумів завоювати бронзову медаль Пекіна-2008.