Дзюдо: Українка зберігає шанси на бронзу

14 серпня 2008, 08:10
0
7

У середу, 13 серпня, у Пекіні проходить Олімпійська програма індивідуальних змагань по дзюдо серед жінок до 78 кг.

Українська дзюдоїстка Марина Прищепа в 1/16 фіналу у ваговій категорії до 78 кг поступилася німецькій дзюдоїстці Хайде Воллерт.

Однак німецька кривдниця Прищепи здобула перемогу в наступному раунді і вийшла в півфінал турніру, а це означає, що українка візьме участь у втішливому турнірі і зможе поборотися за бронзову нагороду.

Раніше український дзюдоїст Роман Гонтюк здолав у матчі за бронзову медаль монгола Ньямху Дамдінсурен і завоював першу медаль для України в Пекіні-2008.