Олімпіада-2008: Тріумф італійки в стендовій стрільбі

14 серпня 2008, 10:30
0
7
Італійка перестріляла американку й німкеню

Італійка Кьяра Кайнеро виграла золоту медаль у змаганнях зі стендової стрільби на Олімпійських іграх 2008 року в Пекіні.

Фінал змагань проходив під проливним дощем, тому спортсменкам доводилося боротися не тільки один із одним, але й із погодою.

Кайнеро завоювала золоту медаль у жіночому скиті, випередивши у фінальному заліку американку Кімберлі Роуд і німкеню Крістін Брінкер, які здобули срібло й бронзу.

До кінця фінальних змагань і Кайнеро, і Роуд, і Брінкер підійшли з однаковим результатом - 93 збиті тарілки. Однак у вирішальній перестрілці італійка виявилася точнішою за суперниць.

Раніше фінська спортсменка Сату Макела-Нуммела завоювала золоту медаль у змаганнях зі стрільби в трапі серед жінок на Олімпійських іграх 2008 року в Пекіні.