Олімпіада-2008: Погода вносить свої корективи

4
Погода стала перешкодою для проведення змагань

Сьогодні, 14 серпня в Пекіні через непогоду відкладена частина змагань.

Два комплекти нагород Олімпіади-2008 по гребному слалому, які повинні були бути розіграні 14 серпня, будуть розіграні 15 числа.

Організатори перенесли змагання в дисциплінах каноє-двійка в чоловіків і байдарка- одиночка в жінок у зв'язку із сильним дощем у Пекіні.

Ці види програми стануть останніми в олімпійському турнірі по гребному слалому. Фінал у дисципліні каноє-двійка в чоловіків почнеться о 12:12 за московським часом, а фінал у дисципліні байдарка-одиночка в жінок - о 12:37.

Також, у Пекіні затримується початок чвертьфінальних матчів олімпійського тенісного турніру через дощ.

Змагання у вітрильному спорті на Олімпійських Іграх перенесені через слабкий вітер і погану видимість. Сьогоднішні запливи планується провести завтра, коли буде більш сильний вітер.

Два перших комплекти нагород у гребному слаломі були розіграні 12 серпня. Німець Олександр Грімм виграв золоту медаль у дисципліні байдарка-одиночка, а словак Міхал Мартікан переміг у турнірі каноїстів-одиночників.