Олімпіада-2008: Шведський борець викинув медаль

14 серпня 2008, 15:22
0
5
Істерика бронзового призера

Шведський борець Ара Абрахамян, який завоював бронзову нагороду у вагової категорії до 84 кілограмів на Олімпійських іграх 2008 року в Пекіні, відмовився прийняти медаль.

На нагородженні Абрахамян демонстративно кинув нагороду на килим і пішов у підтрибунне приміщення.

33-літній спортсмен заявив, що відмовився прийняти нагороду в знак протесту проти рішення суддів присудити перемогу в півфінальному двобої італійцеві Андреа Мінгуцці, який у підсумку став олімпійським чемпіоном.

За словами Абрахамяна, його поразка незаслужена. Борець заявив, що Міжнародна федерація боротьби (FІLA) діє нечесно, про що свідчить спірне рішення суддів.

Спортсмен, який вийшов на нагородження й поклав букет квітів на подіум, але потім розвернувся й пішов, додав, що бронзова медаль його не цікавила. Абрахамян зазначив, що приїхав у Пекін за золотом.

У четвер, 14 серпня, у Пекіні завершились змагання із греко-римської боротьби у ваговій категорії до 84 кг.

Бронзові медалі завоювали представник Туреччини Назмі Авлука й борець зі Швеції Ара Абрамян.

Раніше у втішному турнірі у вагової категорії до 66 кг український борець Армен Варданян зумів завоювати бронзову медаль Пекіна-2008.