14 серпня 2008, 21:51
0
12
Воробей попереду

У четвер, 14 серпня, у першому матчі кваліфікації Кубка УЄФА ФК Дніпро насилу переміг швейцарський клуб Беллінцону. Перемагаючи 2:0, команда Протасова примудрилася пропустити два голи, і лише точний удар Сергія Корниленка дозволяє почуватися більш-менш спокійно перед матчем у відповідь.

Кубок УЄФА. Кваліфікація. Перший матч

Дніпро (Дніпропетровськ, Україна) - Беллінцона (Швейцарія) - 3:2

Голи: Калиниченко (11), Назаренко (50), Корніленко (81) - Калу (69), Серветер (78, пен.)

Попередження: Ротань (77) - Рівера (35), Серметер (58)

Дніпропетровськ. Стадіон Метеор. Початок матчу – 21:00.

Арбітр: Жолт Сабо (Угорщина)

Дніпро: Кернозенко - Шершун, Русол, Пашаєв, Єщенко, Шелаєв, Назаренко, Калиниченко, Лисицький, Ротань, Воробей

Тренер: Олег Протасов

Беллінцона: Ґрітті - Сікейра, Манджератті, Разо, Серметер, Гаші, Калу, Вахаб, Лустрінеллі, Рівера, Ру

Тренер: Марко Шеллібаум

5-а хвилина. Лисицький пробив метрів з 25-ти – Ґрітті правильно вибрав позицію.

11-а хвилина. ГОЛ!!!! Масована атака Дніпра скінчилася ударом Калиниченка метрів з восьми. Воротар був не в змозі щось вдіяти.

14-а хвилина. Дніпро буквально відразу ледь не подвоїв рахунок. Після паса Ротаня зі штрафного Ґрітті помилився на виході, і Шершун головою скерував м'яч у ворота. А там лише завдяки моторному Разо Беллінцона врятувалася від гола.

23-а хвилина. Футболістам Беллінцони вдалося нарешті зрушити гру до центра поля.

25-а хвилина. Після паса кутового Андрію Русолові зовсім трошки не вистачило, щоб забити м'яча.

30-а хвилина. Після паса кутового Кернозенко помилився на виході, і Калу лише якимсь дивом не влучив головою у ворота з декількох метрів.

34-а хвилина. В'ячеслав Кернозенко не зафіксував м'яч після удару з лінії штрафного, і Андрій Єщенко лише в завзятому підкаті зумів випередити Гаші.

45-а хвилина. Калиниченко віддавав непоганий пас в розріз на Воробея, дещо сильно.

Перерва

50-а хвилина. ГОЛ!!!! Назаренко отримав м'яч, ввійшов у штрафну і пробив у нижній кут.

61-а хвилина. Ротань пробив з кута штрафний, але неточно.

64-а хвилина. Корніленко вийшов сам на сам з голкіпером, пробив, але воротар відбив удар.

67-а хвилина. ГОЛ! Калу пробив з кута штрафний і потрапив точно в далеку дев'ятку. Кернозенко був неспроможний.

71-а хвилина. Ротань пробив зі штрафного, небезпечно, неточно.

78-а хвилина. ГОЛ! Серметер чітко реалізував пенальті, коли Ротань збив когось із нападників Беллінцони.

81-а хвилина. ГОЛ! Заброс з центра поля на Корниленка і форвард пробиває повз воротаря.

90-а хвилина. Лепа пробив з-за меж штрафний: м'яч пройшов біля хрестовини.