15 серпня 2008, 13:53
0
3
Британець триумфував на велотреку

Чоловіча збірна Великобританії з велотреку завоювала золоті медалі в командному спринті.

У фінальному заїзді Джеймі Стафф, Джейсон Кенні та Кріс Хой перемогли французьких спортсменів. Бронзові винагороди дісталися німецькій команді, яка виграла заїзд за третє місце в збірної Австралії.

У фіналі британські велогонщики показали результат 43,128 секунд, випередивши французів більш ніж на півсекунди. Срібними призерками стали Грегорі Бож, Кевін Серо і Арно Турнан. У складі німецької команди бронзові винагороди отримали Рене Ендерс, Максиміліан Леві й Штефан Німке.

16 серпня на олімпійському турнірі з велотреку будуть розіграні три комплекти винагород. Чоловіки визначать сильних у перегонах за очками, індивідуальними спринтом і кейрином.

За матеріалами: Lenta.ru