Важка атлетика: Китай відбирає в Білорусі золото

15 серпня 2008, 15:10
0
14
Китайський важкоатлет здолав білоруса

У п’ятницю, 15 серпня, в Пекіні був розіграний черговий комплект медалей у Олімпійських змаганнях із важкої атлетики в чоловіків у ваговій категорії до 85 кг.

Важкоатлет із Китаю Юн Люй приніс своїй країні 25 золоту медаль на Олімпіаді-2008 року в Пекіні, у важкій боротьбі вигравши у білоруса Андрія Рибакова змагання із важкої атлетики.

Рибаков у сумі двох вправ підняв 394 кілограми, встановивши світовий рекорд. Юн Люй повторив цей результат, узявши в поштовху 214 кілограмів.

За підсумками змагань, Люй і Рибаков підняли однакову кількість кілограмів, проте перше місце зайняв китайський важкоатлет, оскільки він важить менше білоруса.

Бронзова винагорода дісталася Тиграну Мартіросяну з Вірменії.

Україна у фіналі представлена не була.

Раніше важкоатлет із Південної Кореї Са Чек Хек приніс своїй країні шосту золоту медаль на Олімпіаді-2008 року в Пекіні, вигравши змагання у ваговій категорії до 77 кілограмів.