Велотрек: Іспанець узяв золото за очками

0
5
Іспанець виграв золото

Іспанський спортсмен Хоан Льянерас завоював золото в олімпійських велогонках за очками.

38-річний Льянерас набрав 60 очок, вигравши заїзд з великою перевагою. Другим фінішував Рогер Клюге з Німеччини. Бронзова медаль Олімпіади в Пекіні дісталася велогонщикові з Великобританії Крісу Ньютону.

Льянерас став двократним олімпійським чемпіоном: він також виграв золоту медаль у перегонах за очками на літніх Іграх 2000 року в Сіднеї. На Олімпіаді-2004 в Афінах іспанець показав другий результат і отримав срібло.

16 серпня на олімпійському треку пройдуть чоловічі фінали ще в двох дисциплінах. Медалі будуть розіграні в кейрині й індивідуальній гонці переслідування.

Раніше чоловіча збірна Великобританії з велотреку завоювала золоті медалі в командному спринті.

Українці під час кваліфікації показували достатньо добрі результати: Володимир Дюдя був третім, Віталій Попков - 14.

За матеріалами: Lenta.ru