16 серпня 2008, 14:40
0
4
Росіянки завоювали золото

Жіноча збірна Росії з фехтування на рапірах виграла золоті медалі Олімпіади-2008 в командному турнірі.

У фіналі російські рапіристки взяли гору над збірною США з рахунком 28:11. Бронзові медалі дісталися італійкам, що здолали в матчі за третє місце угорських спортсменок (32:23).

У складі російської команди олімпійськими чемпіонками стали Світлана Бойко, Вікторія Нікішина і Євгенія Ламонова. Росіянки добилися вирішальної переваги в другій половині фінального поєдинку, що складався з дев'яти боїв. У п'ятому, шостому, сьомому і восьмому боях американки не змогли набрати жодного очка, а росіянки набрали 13.

Золота медаль рапіристок стала для збірної Росії п'ятою на Олімпіаді-2008. У неофіційному командному заліку росіяни займають дев'яте місце.

У півфіналі росіянки взяли гору над італійками з рахунком 22:21.

У півфіналі вирішальне очко росіянкам принесла Бойко, яка завдала уколу Олімпійській чемпіонці Пекіна-2008 Марії Валентині Веццалі.

Раніше прекрасну перемогу в золотому фіналі отримали українські шаблісти, що з рахунком 45:44 перемогли збірну Китаю.

17 серпня на олімпійському турнірі фехтувальників буде розіграний останній комплект нагород. Чоловіки визначать сильних у командних змаганнях шаблістів.

За матеріалами: Lenta.ru