Дніпро отримав перемогу над новачком

17 серпня 2008, 17:50
0
8

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 5-й тур Ілічівець - Дніпро - 1:1 Гол: Беганський (9) - Назаренко (8), Калініченко (66)

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 5-й тур

Ільічівець (Маріуполь) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 1:1

Гол: Беганський (9) - Назаренко (8)

Попередження: Корніленко (25)

Маріуполь. Стадіон Металург. Початок матчу: 17:00 Арбітр: Геренда (Калуш)

Ілічівець: Шуховцев - Камдем, Мельник, Полянський, Дм. Воробей, Ярошенко, Ситник (Ксенз, 46), Чучман, Беганський, Кирильчик, Нефедов

Тренер: Олександр Іщенко

Дніпро: Кернозенко - Шершун, Шелаєв, Корніленко, Єщенко, Русол, Калініченко, Назаренко, Ротань, М. Пашаєв, Лисицький

Тренер: Олег Протасов

8-ма хвилина. Гол. Дніпро відкриває рахунок. Точним ударом гол забиває Сергій Назаренко.

9-та хвилина. Гол. 1:1. Швидка відповідь Ілічівця. Беганский від штанги приголомшує ворота.

66-та хвилина. Гол. 1:2. Після навісу Пашаєва Калініченко забиває ефектним ударом головою.