17 серпня 2008, 19:52
0
6
Шахтар - Металіст

Сайт uasport.net пропонує Вашій увазі текстову трансляцію центрального матчу 5 туру Української Прем'єра-ліги між чемпіоном і бронзовим призером минулого чемпіонату - Шахтарем і Металістом.

________________________________________

Шахтар: Пятов - Срна, Чигрінський, Кучер, Шевчук, Льовандовськи, Вілліан, Жадсон, Кравченко, Брандао, Гладкий

Тренер: Мірча Лучеську

Металіст: Горяїнов - Папа Гуйе, Обрадовіч, Конюшенко, Валяєв, Едмар, Слюсар, Трішович, Рикун, Бордіян, Коельо

Тренер: Мирон Маркевич

5-та хвилина. Жадсон з штрафного небезпечно прострілив у далеку штангу, Гладкий ледве встигає замкнути передачу.

18-та хвилина. Гол. 0:1. З штрафного, з метрів 30-ти, Джексон Коельо забиває м'яч у ворота Пятова. Фантастичний удар.

24-та хвилина. Штрафний для Шахтаря, Срна небезпечно пробив в далекий кут воріт Металіста, Горяінов знову на висоті.

39-та хвилина. Вілліан перехоплює м'яч, віддає на Жадсона, віддається найпотужніший удар по воротах, Горяїнов не ризикує брати м'яч в руки і кулаками його відбиває.

45-та хвилина. Г-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-Л!!!!! Бордіян, після помилки захисників вийшов на рандеву з П'ятковим, спокійно переграв голкіпера Шахтаря і відправив м'яч до порожніх воріт, спроба Вілліана перехопити м'яч не удалася.

54-та хвилина. Г-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О-Л!!!!! Швидко розіграв Срна кутовий, передача на Жадсона, той в один дотик переправляє м'яч у воротарську на Брандао, і бразилець спокійно в порожні ворота забиває гол.

60-та хвилина. Чигрінський після подачі з флангу небезпечно пробив головою, м'яч пролетів зовсім близько біля правої штанги воріт Горяїнова.

81-ша хвилина. Брандао небезпечно пробив по воротях Металіста, Горяїнов насилу відбив цей удар.

90-та хвилина. Федецький з флангу віддає блискучу передачу на Селезньова, той пробив по воротах