Велотрек: Британці встановили світовий рекорд

18 серпня 2008, 12:55
0
7

Збірна Великобританії завоювала золоті медалі з велотреку в командній гонці переслідування, що відбулася 18 серпня.

Британці виграли заїзд зі світовим рекордом - 3 хвилини, 53,314 секунди. Срібні медалі виграла команда Данії, а бронзові нагороди дісталися австралійським велогонщикам.

Олімпійськими чемпіонами стали Едвард Кленсі, Герейнт Томас, Пол Меннінг і Бредлі Віггінс. Зазначимо, що востаннє британські велогонщики перемагали в командному переслідуванні в 1908 році, коли Олімпіада проходила в Лондоні.

У понеділок, 18 серпня, у Пекіні розіграли черговий комплект медалей у велотреці серед жінок.

У гонці за очками з величезним відривом перемогу одержала голландка Маріанна Вос, яка принесла в скарбничку команди третю золоту медаль.

За матеріалами: Lenta.ru