19 серпня 2008, 12:30
0
11
Федоришин здобуває срібло

У вівторок, 19 серпня, у Пекіні розіграли черговий комплект медалей із вільної боротьби серед чоловіків у ваговій категорії до 60 кг.

У фінальному двобої у ваговій категорії до 60 кг український борець Василь Федоришин поступився Мавлету Батирову з Росії, однак зумів здобути срібну медаль.

Перший раунд проходив із рівною боротьбою, однак жереб після закінчення раунду посміхнувся чеченцеві, який повів у рахунку 1:0.

У другому раунді Федоришин також за очками поступився Олімпійському чемпіонові Афін з рахунком 1:2 й у підсумку достроково програв фінальний бій.

Бронзову нагороду турніру взяв японець Кенічі Юмото, який у вирішальному двобої  здолав киргиза Базара Базаргуруєва.

Друга бронза дісталася іранцеві Сейедмораду Мохаммаді, який розібрався з азербайджанцем Зелімханом Гусейновим.