Велотрек: Кріс Хой став дворазовим чемпіоном Олімпіади-2008

19 серпня 2008, 14:39
0
5
Кріс Хой радіє перемозі

Британський велогонщик Кріс Хой здобув золото Олімпіади-2008 у змаганнях з велотреку в індивідуальному спринтерському заїзді.

Друге місце в спринті посів співвітчизник Хоя Кенні Джейсон. Бронзовим призером в олімпійському спринті став французький велогонщик Микаель Бурген.

Раніше велогонщиця з Великобританії Вікторія Пенделтон здобула золото Олімпіади-2008 у спринті.

Також, у велотреці в дисципліні медісон золото здобули аргентинки Хуан Естебан Куручет і Вальтер Фернандо Перес.

Збірна Великобританії виборола золоті медалі на велотреку в командній гонці переслідування, що відбулася 18 серпня.

У понеділок, 18 серпня, у Пекіні розіграли черговий комплект медалей у велотреці серед жінок.

У перегонах за очками з величезним відривом перемогу здобула голландка Маріанна Вос, яка виборола в скарбничку команди третю золоту медаль.

За матеріалами: Lenta.ru