Вільна боротьба: Українець побореться за золото

20 серпня 2008, 07:55
0
9
Стадник виборюватиме золото

У середу, 20 серпня, у Пекіні проходить Олімпійська програма змагань з вільної боротьби серед чоловіків у ваговій категорії до 66 і 74 кг.

Український борець Андрій Стадник вийшов у фінал змагань з вільної боротьби й одержав можливість завоювати для України шосте золото Пекіна-2008.

На шляху до фіналу Стадник без проблем розібрався з Дугом Швабом зі США в кваліфікації, із Сушилем Кумаром з Індії в 1/8 фіналу, з Альбертом Батировим з Білорусі у чвертьфіналі і Леонідом Спиридоновим з Казахстану в півфіналі.

У боротьбі за золоту медаль Стаднику протистоятиме чемпіон Європи і світу в цій ваговій категорії Рамазан Сахін з Туреччини.

У ваговій категорії до 74 кг головна українська надія у вільній боротьбі Ібрагім Алдатов раптом припинив боротьбу за медалі вже в 1/8 фіналу змагань. Шлях Алдатову у чвертьфінал закрив спортсмен з Киргизстану Арсен Гітінов.

Раніше у ваговій категорії до 60 кг український борець Василь Федоришин поступився Мавлету Батирову з Росії, однак зміг здобути срібну медаль для України.