20 серпня 2008, 10:18
0
8
Неперевершений Газоль

У середу, 20 серпня, у Пекіні стартувала чвертьфінальна серія чоловічого Олімпійського баскетбольного турніру. Першими на паркет вийшли команди Іспанії й Хорватії.

Олімпійський турнір. Чоловіки

1/4 фіналу

Іспанія - Хорватія - 72:59 (22:11, 15:15, 14:12, 21:21)

Статистика після другої чверті

І: Рубіо (2), Фернандес (1), Хіменес (0), Гарбахоса (3), П. Газоль (14) - старт; М. Газоль (2), Лопес (0), Родрігес (0), Наварро (0), Кальдерон (6), Мумбру (5), Рейес (4)

Х: Укіч (3), Томаш (4), Баніч (7), Розіч (0), Барач (0) - старт; Шмат (3), Пркачін (1), Рудеж (0), Ніцевіч (2), Лончар (0), Планініч (6).

Чинні чемпіони світу, розгнівані нещодавньою поразкою, завданої Газолю й Ко збірною США, з перших же хвилин взяли хід гри під свій контроль, коли стали згуртованою командою.

Підсумкова дворазова перевага після першої чверті ніяк не відображає тієї переваги, якою насолоджувалася команда Аїто Гарсії.

Друга й третя чверті тривали з рівними силами. Було видно, що іспанці не поспішають форсувати події, задовольняючись гандікапом, добутим на старті.

Під час четвертої десятихвилинки все остаточно стало на свої місця - хорвати підсіли, а іспанці додали. За три хвилини до кінця рахунок був 70:46 на користь піренейців, що фактично зняло всі питання про переможця двобою. Хорвати ще спробували врятувати гру, але було запізно - 72:59 - перемога Іспанії.