20 серпня 2008, 11:38
0
12
Андрій Стаднік здійснює прийом

У середу, 20 серпня, у Пекіні розіграли комплект олімпійських медалей із вільної боротьби у ваговій категорії до 66 кілограмів. Українець Андрій Стаднік здобув срібну медаль.

Вільна боротьба

Чоловіки. Вагова категорія до 66 кілограмів

Андрій Стаднік - Рамазан Сахін

12:26 - Триває представлення суперників - зараз розпочнеться сутичка.

Турок у червоному трико, українець у синьому.

Борці виходять на килим - сутичка починається.

Суддя дає сигнал до початку - борці потисли руки й почали.

Поки працюють у стійці, рівно. Турок робив випад у ноги, але невдало.

Українець провів невдалий прийом - турок у відповідь робить перекат - турок веде 2:0.

Борці піднімаються в стійку - пройшла хвилина 11 секунд.

Сахін здійснює прийом на ногу, але його не зараховують.

Стаднік зрівнює рахунок, виконуючи перекат - 2:2. Період за українцем - Стаднік здійснив прийом останнім. За українця вболівають Ельбрус Тадеєв і Бубка.

Почався другий раунд - туркові дають бал - він виштовхнув Стадніка за килим.

Борці працюють у стійці.

Пройшла хвилина - турок веде 1:0

Турок заробляє ще один бал - 2:0

Українець іде на прийом, але здійснив його невдало - взяв один бал, але для перемоги в періоді цього мало - 261 - перемога турка й рахунок за періодами 1:1.

Усе з’ясується в третьому періоді.

Двобій відновився - 20 секунд працюють у стійці - відмінна сутичка, жива.

Українець схопив за ногу суперника - готує кидок - судді дають очко - 1:0.

2:2 - Стаднік витяг турка за килим, а той здійснив прийом.

Українець атакує.

Сутичка завершилася - 2:2 у третьому раунді - перемогу судді присуджують туркові - він провів прийом останнім.

Українець здобуває лише срібло, золото в турка.

На шляху до фіналу Стаднік без проблем розібрався з Дугом Швабом із США у кваліфікації, із Сушилем Кумаром з Індії в 1/8 фіналу, з Альбертом Батировим із Білорусії у чвертьфіналі й Леонідом Спиридоновим з Казахстану в півфіналі. Суперник у фіналі - турецький борець Рамазан Сахін з Туреччини, чемпіон світу та Європи.

У першому малому фіналі грузинський борець Отар Кушишвілі переміг кубинського спортсмена.

У другому матчі за бронзу казах Леонід Спиридонов програв індійцеві Кумару Сушилю.