Олімпіада-2008: Росіянка стала Олімпійською чемпіонкою з ходьби

21 серпня 2008, 07:25
0
7
Росіянці не завадили ні суперниці, ані дощ

Російська легкоатлетка Ольга Каніськіна здобула золоту медаль з ходьби на дистанції 20 кілометрів.

Російська атлетка була лідером протягом  усієї дистанції, а в підсумку посіла перше місце. Каніськіна здолала дистанцію за 1 годину, 26 хвилин і 31 секунду, і таким чином встановила новий Олімпійський рекорд.

Друге місце посіла легкоатлетка з Норвегії К’єрсті Тіссе Платцер, яка здобула срібло, а бронзова нагорода дісталася італійці Елізі Рігаудо.

Золото Каніськіної принесло Росії 14- у нагороду найвищої ваги на Олімпіаді в Пекіні, а російська команда посідає четверте місце в неофіційному командному залікові.

За матеріалами: Lenta.ru