21 серпня 2008, 11:25
0
9
Дев'ята бронза України

У четвер, 21 серпня, у Пекіні триває Олімпійська програма змагань із вільної боротьби серед чоловіків у ваговій категорії до 84 кг.

Український борець вільного стилю Тарас Данько здобув бронзову медаль Олімпійських ігор у Пекіні.

Данько в першому двобої втішливого раунду розібрався з австралійцем Сандіпом Кумаром, а в бої за бронзу не залишив шансів турецькому борцеві Серхату Бальчи.

Другу бронзову медаль у цій ваговій категорії виборов росіянин Георгій Кетоєв, який у вирішальному двобої здолав німця Давида Бічінашвілі.

Золоту медаль у фінальному двобої здобув грузинський борець Ревазі Міндорашвілі, і таким чином виборов для своєї країни третє золото Пекіна. Юсуп Абдусаломов здобув для Таджикистану перше срібло Олімпіади-2008.

Таким чином, успіх Данько приніс Україні 19- у медаль Пекіна-2008, а українська команда продовжує утримувати десяту позицію в неофіційному командному заліку Олімпіади.

У середу, 20 серпня, у Пекіні розіграли комплект олімпійських медалей із вільної боротьби у ваговій категорії до 66 кілограмів. Українець Андрій Стаднік здобув срібну медаль.