Олімпіада-2008: Голландія обійшла Україну в медальному заліку

21 серпня 2008, 14:30
0
12
Голландські ватерполістки та їхній тренер

У четвер, 21 серпня, у Пекіні завершився Олімпійський турнір із водного поло серед жінок. Золото Пекіна-2008 у напруженому фіналі здобули голландські ватерполістки.

Збірна Голландії у вирішальному матчі обіграла американських ватерполісток з рахунком 9:8, залишивши команду США зі срібними медалями.

Голландська команда стала лідером у дебюті матчу, однак у другому періоді американкам вдалося відігратися й зрівняти рахунок - 5:5.

Вирішальною для визначення переможця стала друга половина зустрічі. У третьому періоді голландські ватерполістки вийшли вперед з мінімальним відривом - 7:6, а наприкінці зустрічі обидві команди зуміли забити по два голи.

Бронзові медалі дісталися австралійським ватерполісткам, які в матчі за третє місце обіграли команду Угорщини - 8:8 (3:2 за пенальті).

Таким чином, Голландія обійшла Україну в неофіційному командному заліку - тепер у неї в активі 6 золотих медалей.