Американські футболістки стали олімпійськими чемпіонками

21 серпня 2008, 20:11
0
7
Тріумф американок

Жіноча збірна Бразилії з футболу у фіналі Олімпійського футбольного турніру мінімально поступилася збірній США.

Американські футболістки узяли верх над бразилійками лише в овертаймі, єдиний гол на рахунку Ллойд на 96-ій хвилині матчу.

Ллойд пробивала з-за меж штрафної, без шансів для голкіпера бразилійок.

Бразилія - США - 0:1

Гол: Ллойд (96)

У матчі за третє місце збірна Німеччини перемогла японок 2:0. Дубль німкені приніс впевнену перемогу збірній, яка вважалася фаворитом турніру, і як результат - медалі чемпіонату.

Німеччина - Японія - 2:0

Голи: Байрмай, 69, 87.

Раніше чоловіча збірна Аргентини виграла півфінальний матч у бразильців і зіграє у фіналі Олімпійського футбольного турніру в Пекіні.

У першому півфінальному матчі Олімпійського футбольного турніру збірна Нігерії упевнено переграла бельгійців 4:1 і зіграє у фіналі.