22 серпня 2008, 14:45
0
7
Ще одна бронза для України

У п'ятницю, 22 серпня, у Пекіні розіграли черговий комплект олімпійських медалей із жіночого сучасного п’ятиборства.

Українка Вікторія Терещук фінішувала третьою в бігу на 3000 метрів і здобула бронзову медаль за підсумками п'яти видів змагань.

Терещук перебувала на шостій позиції перед останнім видом змагань, відстаючи  на 45 секунд від лідера в загальному заліку перед бігом на 3000 метрів, однак зуміла фінішувати другою із часом 10:13,25 хвилин і вийти на третє місце в загальному заліку (5672 очки).

Олімпійською чемпіонкою з сучасного п’ятиборства стала німецька спортсменка Олена Шонеборн (5792 очка). Срібло дісталося спортсменці з Великобританії Хізер Фелл (5752 очки).

Таким чином, успіх Терещук приніс для України 19- у медаль у скарбничку збірної, а українська команда посідає 12- у позицію в неофіційному командному заліку.

Раніше Міжнародний олімпійський комітет вирішив  дискваліфікувати українську спортсменку Людмилу Блонську й позбавити її срібної олімпійської медалі.