Баскетбол: Dream Team - чемпіон Олімпіади

24 серпня 2008, 11:21
0
7
Dream Team - чемпіон Олімпіади

Чоловіча збірна США з баскетболу виграла золото Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні.

Олімпійський турнір

Чоловіки

Фінал

Іспанія – США – 107:118 (31:38, 30:31, 21:22, 25:27)

Ісп: Рубіо (6), Наварро (18 + 4 передачі), Хименес (12), Рейес (10 + 7 підборів), П.Газоль (21) – старт; Фернандес (22), Лопес (0), Родрігес (2), М.Газоль (11), Мумбру (2), Гарбахоса (3).

США: Кідд (2), Браянт (20 + 6 передач), Джеймс (14), Ентоні (13), Ховард (8) – старт; Бош (8 + 7 передач), Пол (13 + 5 передач), Уейд (27), Уїльямс (7), Прінс (6).

Матч за 3-е місце

Аргентина – Литва – 87:75 (24:21, 22:13, 22:15, 19:26)

А: Пріджіоні (6 + 7 передач), Дельфіно (20 + 10 підборів), Носьоні (14 + 8 підборів + 4 перехоплення), Ськола (16), Оберто (9) – старт; Куїнтерос (11), Л.Гутьеррес (11), Гонсалес (0), Х.Гутьеррес (0), Порту (0).

Л: Ясикявічюс (9), Каукенас (14), Шишкауськас (15), Явтокас (7), К.Лавринович (3) – старт; Лукауськіс (8), Ясайтіс (5), Клейза (5), Петравічюс (3), Мачюліс (6).

Найрезультативнішим гравцем у складі чемпіонів став Дуейн Уейд. Він набрав 27 очок.

У вирішальному матчі обидві команди продемонстрували високу точність кидків з далекої дистанції. Іспанці реалізували 8 з 17, а США - 13 з 28 триочкових кидків.

У фіналі іспанцям довелося грати без Хосе Мануеля Кальдерона, який отримав травму.

Раніше 24 серпня відбувся матч за бронзові медалі. Третє місце в баскетбольному турнірі Олімпіади-2008 зайняла Аргентина. У двобої за бронзу аргентинці перемогли збірну Литви з рахунком 87:75.

Для США золото баскетболістів стало 36-м на Іграх в Пекіні.

За матеріалами: Lenta.ruСпорт сегодня