ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Блохін побореться за Кубок УЄФА

29 серпня 2008, 08:24
0
9

У четвер, 28 серпня, визначилися учасники третього кваліфікаційного раунду Кубка УЄФА сезону 2008-2009.

Кубок УЄФА

2-й кваліфікаційний раунд

Матчі - відповіді

28 серпня

ФК Москва (Росія) - Легія (Польща) - 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Стрєлков (7), 2:0 – Кузьмін (50)

М: Жевнов, Кузьмін, Годунок, Йоп, Набабкін, Самедов (С.Іванов, 69), Шешуков, Епуряну, П.Бистров (Ставпец, 76), Калешин, Стрєлков (Бракамонте, 58)

Л: Муха, Шала, Гізу, Вавжиняк, Келбович, Вукович (Борисюк, 46), Шалаховскі (Эдсон, 70), Роцкі (Чиньяма, 46), Жежничак, Геррейро, Радович.

Попередження: Шешуков (38), Келбович (45), Кальошин (87)

Видалення: Геррейро (79)

Стадіон ім.Е.А.Стрєльцова

Суддя: Роберто Дондарини (Італія)

Перший матч - 2:1

ФК Москва без серйозних проблем у другий раз обіграв польську Легію і забезпечив собі вихід у перший основний раунд Кубка УЄФА.

Після гостьової перемоги з рахунком 2:1 Городянам досить було зіграти внічию, але підопічні Олега Блохіна вирішили не грати на утримання рахунка.

Уже на 6-й хвилині після прострілу Кирила Набабкіна відзначився Ігор Стрєлов, а на початку другого тайму перемогу Городян другим голом закріпив Олег Кузьмін.

Беллінцона (Швейцарія) - Дніпро (Україна) - 2:1 (1:1)
Голи: 1:0 - Гаши (1), 1:1 - Самодін (8), 2:1 - Рокка (76)

Перший матч - 2:3

Мидтьюлланд (Данія) - Манчестер Сіті (Англія) – 0:1 (по пенальті 2:4)

Гол: 0:1 - Каліфф (89, автогол)

МС: Харт, Бен Хаім (Хаманн, 57), Ричардс, Данн, Болл, Айрленд, Чорлука, Джонсон, Петров, Елано (Старридж, 57), Жо (Еванс, 78)

Перший матч - 1:0

Хапоель Тель-Авів (Ізраїль) - Воєводина (Сербія) - 1:2 (1:1)

Голи: 1:0 - Тцарфаті (8), 1:1 - Попов (21), 1:2 - Сандриньо (53)

Перший матч - 0:0

Хапоель (Іроні, Ізраїль) - Літекс (Болгарія) - 3:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Ібоа (29), 2:0 - Вермонт (57), 3:0 - Абутбуль (76)

Перший матч - 0:0

Зриньскі (Боснія і Герцеговина) - Брага (Португалія) - 0:2 (0:0)

Голи: 0:1 - Пейшоту (56), 0:2 - Матеуш (90)

Перший матч - 0:1

Герта (Німеччина) - Олімпія (Любляна, Словенія) - 1:0 (1:0)

Гол: 1:0 – Еберт (3)

Перший матч - 2:0

Славен (Хорватія) – Аріс (Греція) - 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Гарсія (14, автогол), 2:0 - Вручина (64)

Перший матч - 0:1

Зальцбург (Австрія) - Судува (Чехія) - 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 - Ясайтас (78)

Перший матч - 4:1

Вікінг (Норвегія) - Хонка (Фінляндія) - 1:2 (1:1)

Голи: 1:0 - Гаарде (8), 1:1 - Хаканпаа (20), 1:2 - Лепола (55)

Перший матч - 0:0

Кальмар (Швеція) - Гент (Бельгія) - 4:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Сулер (4, автогол), 2:0 - Інгелстен (54), 3:0 - Інгелстен (86), 4:0 - Інгелстен (90)

Перший матч - 1:2

Ліллестрем (Норвегія) - Копенгаген (Данія) - 2:4 (1:2)

Голи: 0:1 - Сантін (10), 0:2 - Алмейда (24), 1:2 - Оккеан (29), 2:2 - Бренне (76), 2:3 - Хатчинсон (79), 2:4 - Жуніор (87)

Перший матч - 1:3

Чорне Море (Болгарія) - Маккабі (Нетанья, Ізраїль) - 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Алекс (8), 2:0 - Андре (77)

Перший матч - 1:1

Омонія (Кіпр) - АЕК Греція - 2:2 (1:1)

Голи: 1:0 - Дуро (11), 1:1 - Бланко (16), 2:1 - Дуро (70, 2:2 - Павліс (89)

Перший матч - 1:0

Русенборг (Норвегія) - Юргорден (Швеція) - 5:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Іверсен (42), 2:0 - Конан (65), 3:0 - Іверсен (67, пенальті), 4:0 - Скьелбред (73), 5:0 - Іверсен (86, пенальті)

Перший матч - 1:2

Аустрія Австрія - ВІТ-Джоржия Грузія - 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Хаттенбергер (27), 2:0 - Окоті (73)

Перший матч
 
Брондбю (Данія) - Хака (Фінляндія) - 2:0 (2:0)

Голи: 1:0 - Мадсен (31), 2:0 - Хольмен (40)

Перший матч - 4:0

Васлуй (Румунія) - Металлургс (Латвія) – 3:1 (3:0)

Голи: 1:0 - Бурдужан (4), 2:0 - Кану (6), 3:0 - Н'Дойе (29), 3:1 - Антоніо (85)

Перший матч – 2:0

Жилина (Словаччина) - Слован (Чехія) - 2:1 (0:0)

Голи: 1:0 - Белак (81), 2:0 - Йеж (87), 2:1 - Нежмар (90)

Перший матч - 2:1

Бешикташ (Туреччина) - Широкі Брієг (Боснія і Герцеговина) - 4:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Інсман (14), 2:0 – Озкан (49), 3:0 - Бобо (58), 4:0 - Телло (85)

Перший матч - 2:1
 
Дебрецен (Угорщина) - Янг Бойз (Швейцарія) - 2:3 (1:1)

Голи: 0:1 – Шнойвли (32), 1:1 - Олах (42), 1:2 – Регаццони (56), 1:3 – Япі-Япо (67), 2:3 - Дуду (73)

Перший матч - 1:4

Штурм (Австрія) - Цюрих (Швейцарія) - 1:1 (по пенальті 2:4)

Голи: 0:1 - Абді (5), 1:1 - Хельцль (11)

Перший матч - 1:1

Грассхоппер (Швейцарія) - Лех (Польща) - 0:0 (0:0)

Перший матч - 0:6

Дьор (Угорщина) - Штутгарт (Німеччина) - 1:4 (0:2)

Голи: 0:1 - Ланіг (31), 0:2 - Хітцльшпергер (41), 0:3 - Гомес (55), 0:4 - Гомес (60), 1:4 - Байзат (81)

Ш: Леманн, Осоріо, Тасчі, Дельп’єр, Бока (Буларуз, 46), Ланіг, Пардо (Манджек, 63), Баштюрк, Хітцльшпергер, Гомес (Любойя, 63), Марика

Перший матч - 1:2

Ренн (Франція) - Стабек (Норвегія) - 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Лерой (38), 2:0 - Лерой (80)

Перший матч - 1:2

Сент-Патрик (Ірландія) - Ельфсборг (Швеція) - 2:1 (0:0)

Голи: 0:1 - Ішицакі (63), 1:1 - Гейвін (86), 2:1 - Квіглі (90)

Перший матч - 2:2

Хайдук (Хорватія) - Депортиво (Іспанія) - 0:2 (0:1)

Голи: 0:1 - Рікі (42), 0:2 - Верду (87, пенальті)

Перший матч - 0:0

Црвена Звезда (Сербія)  - Апоель (Кіпр) - 3:3 дод.час (0:0, 2:2, 1:0, 0:1)

Голи: 0:1 - Косовскі (54), 0:2 – Пінто (57), 1:2 – Субашич (77), 2:2 – Міліяш (85), 3:2 – Міліяш (103, пенальті), 3:3 – Мирославлевич (117)

Перший матч - 2:2

Астон Вілла (Англія) - Хафнарфьордур (Ісландія) - 1:1 (1:1)

Голи: 1:0 - Гарднер (27), 1:1 - Бьорнссон (30)

А: Фрідель, Гарднер, Найт, К.Девіс, Беррі, Рутледж, Осборн, Саліфу, Рео-Кокер, Хейрвуд, Агбонлахор (Дельфунезо, 62)

Перший матч - 4:1

Наполі (Італія) - Влажнія (Албанія) - 5:0 (1:0)

Голи: 1:0 - Рінаудо (42), 2:0 - Піа (52), 3:0 - Рінаудо (55), 4:0 - Лавессі (80), 5:0 - Гамшик (87)

Перший матч - 3:0

Жеребкування третього раунду кваліфікації Кубка УЄФА відбудеться сьогодні о 14:00 за Києвом. Текстову трансляцію читайте на uaSport.net.

За матеріалами: Спорт сегодня, ФНК

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...