1 грудня 2008, 11:30
0
7
Українці виграють медалі

Українські фехтувальники на Етапах кубку світу на вихідних завоювали зразу 4 медалі - 1 золото та 3 бронзи.

Золоту медаль завоювала діюча бронзова призерка першості Європи серед юніорів Анастасія Московська на Етапі кубку світу серед юніорів, який проходив 29 листопада 2008 року в місті Лешно (Польща). У півфіналі Настя обіграла польку Марту Лічбинську 15:7, а в фіналі обійшла Ганну Лічбинську 6:5.

Лише одного уколу для прориву в фінал не вистачило українській спортсменці Катерині Чентцовой, яка поступилася майбутній срібній призерці турніру Ганні Лічбинськой 14:15 і посіла у підсумку трете місце.

Паралельно з турніром, в Лешно проходив етап кубку світу з фехтування на шпагах серед дівчат-юніорок в місті Таубергбішофштайм (Німеччина), де українка Анфіса Почкалов завоювала бронзу. 14:15 - такий був підсумок для Анфіси півфінального поєдинку з россіянкою Євгенією Серегіною.

Неділя принесло Україні ще 1 медаль: Клод Юнес на юніорському Етапе кубку Світу з фехтування на рапірах в місті Лешно, поступившись у півфіналі італійцю Ніколо Меріньоло, 14:15 завоював бронзову нагороду.