Китаянки тріумфують на Чемпіонаті світу з боксу

1 грудня 2008, 17:43
0
6
Бокс - не жіноча справа?

У суботу, 29 листопада, у китайському місті Нінбо відбулися фінальні двобої на 5 жіночому Чемпіонаті світу з боксу.

Абсолютним лідером за кількістю медалей стала китайська команда боксерок, друге місце посіла збірна Туреччини, а третє дісталося Канаді, повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації любительського боксу.

Україна у боротьбі за золото і срібло участі не брала, вибувши ще у півфіналі з однією бронзою, і розділила 16 місце медального заліку з Казахстаном.

Неофіційний медальний залік:

1. Китай – 11 медалей (5 золотих, 2 срібні, 4 бронзові)

2. Туреччина – 4 (2 золоті, 2 бронзові)

3. Канада – 3 (2 золоті, 1 бронзова)

4. Індія – 4 (1 золота, 1 срібна, 2 бронзові)

5. Північна Корея – 3 (1 золота, 2 бронзові)

6. Ірландія – 1 (золота)

Польща – 1 (золота)

8. Росія – 5 (2 срібні, 3 бронзові)

9. США – 4 (2 срібні, 2 бронзові)

10. Румунія – 3 (2 срібні, 1 бронзова)

11. Філіппіни – 3 (1 срібна, 2 бронзові)

Швеція – 3 (1 срібна, 2 бронзові)

13. Франція – 2 (1 срібна, 1 бронзова)

14. Англія – 1 (срібна)

15. Угорщина – 2 (бронзові)

16. Казахстан – 1 (бронзова)

Україна – 1 (бронзова)

Нагадаємо, у півфіналі на чемпіонаті Україну представляла Вікторія Руденко (вагова категорія до 52 кг), що поступилася господарці рингу Кянь Рен з рахунком 6:3.

Таким чином, Руденко  вибула з боротьби за срібло й золото, і привезла додому бронзову медаль.