5 грудня 2008, 23:20
0
5
Мозковий центр Баварії проти зухвалого новачка

5 грудня 16-й тур німецької Бундесліги відкривав матч, що за статусом наближався до головного в першому колі. Зухвалий новачок Хоффенхайм, що впевнено лідирував у Чемпіонаті, зіграв проти найбільш титулованого клубу Німеччини Баварії.

Чемпіонат Німеччини. Бундесліга. 15-й тур

Баварія (Мюнхен) - Хоффенхайм - 2:1

Голи: Лам (61), Тоні (90) - Ібишевич (49)

Попередження: Зе Роберто (41), Рензінг (55), Боровскі (86) - Ба (25), Обасі (40), Бек (89)

Мюнхен.Альянц-Арена. Початок матчу: 21:30

Арбітр: Флоріан Майєр (Бургдорф)

Баварія: Міхаель Рензінг - Даніель Ван Буйтен, Лусіо, Філіп Лам, Массімо Оддо,  Зе Роберто Да Сілва, Марко Ван Боммель, Франк Рібері, Бастіан Швайнштайгер (Боровскі, 61), Лука Тоні, Мирослав Клозе

Тренер: Юрген Клінсман

Хоффенхайм: Хаас Даніель - Жайссле Маттіас, Комппер Марвін, Ібертсбергер Андреас, Бек Андреас, Луїс Густаво, Карлос Едуардо, Вайс Тобіас, Ба Демба, Ібишевич Ведад, Обасі Чінеду (Саліхович, 75)

Тренер: Ральф Рагнік

8-а хвилина - Прекрасний момент у гостей. Ба увійшов у штрафну з правого флангу. Можна було віддати в центр на Ібишевича, але сенегалець пробив по воротах. Рензінг із величезними труднощами парирував м'яч.

10-а хвилина - Ще один момент у гостей. Обасі із правого флангу вирізав м'яч у штрафну. Ба пробивав по воротах, але м'яч просвестів над дев'яткою воріт Рензінга.

12-а хвилина -  Ух!!! Бек провалився в центрі оборони. Тоні зіграв на випередження і вискочив на побачення з голкіпером. Але Тоні із близької відстані послав м'яч повз ворота. Підхопилася вся лава запасних "Баварії". Бачили вони вже м'яч у сітці воріт.

15-а хвилина - Подача в центр штрафної. Рензінг помилився на виході, захисники також не змогли винести м'яч. Комппер зупинив м'яч на дальній штанзі, але не вийшов у нього удар. Якийсь поштовх, а не удар. Розгубився захисник.

25-а хвилина - Ба грає прямою ногою й одержує "гірчичник".

39-а хвилина - Захопилися господарі атакою і гості ледь їх за це не покарали. Обасі протяг м'яч із центрального кола, віддав у центр на Ібишевича, той пробивав з носка, але робив це невдало. Це не удар, а подарунок для Рензінга.

40-а хвилина - Ще один "гірчичник" форвардові Хоффенхайма. Цього разу  в пасиві Обасі.

41-а хвилина - Зе Роберто помстився за порушення проти себе хвилиною раніше і так само грубо пішов у підкат.1- 2 поки за попередженнями.

49-а хвилина - Г-О-О-О-О-О-О-О-О-О-Л!!! 0:1!!! Ібишевич!!! От вам і Ібишевич, непомітний він був у першому таймі, а тут відразу гол. Пішов простріл із правого флангу. Ібишевич спокійно прийняв м'яч у штрафний і другим торкання послав його в кут.

54-а хвилина - Карлос Едуардо пробиває здалеку, але Рензінг потягнув м'яч із кута.

55-а хвилина - Рензінг одержує гірчичник. Штовхнув голкіпер руками Обасі. Усе за справу.

61-а хвилина - Г-О-О-О-О-О-О-О-О-О-Л!!! 1:1!!! Лам!!! Лам підхопив м'яч на лівому фланзі, ніхто його не атакував. Філіп спокійно дійшов до штрафної та пробив з району півкола. М'яч рикошетом від захисника перелетів голкіпера та опустився в сітку воріт.

68-а хвилина - Дуже швидко розіграли хазяї штрафної. Оддо навісив на лінію воротарської. Тоні головою зрізував м'яч у далекий кут, але м'яч розминувся зі штангою в лічених сантиметрах.

86-а хвилина - Здивований Тім, що було зафіксоване порушення, але ще більше він здивувався, коли йому пред'явили жовту картку.

87-а хвилина - Який момент під завісу матчу зробили боснійці. Ібишевич і Саліхович зіграли в стіночку. Останній вискочив на рандеву з Рензінгом, але не зміг переграти голкіпера "Баварії".

88-а хвилина - Тоні головою пробивав з лінії воротарської - над поперечиною пройшов м'яч. Клінсманн сам готовий вибігти на поле і показати, як потрібно забивати.

89-а хвилина - Бек порушує правила на фланзі й одержує за це "гірчичник".

90-а хвилина - Г-О-О-О-О-О-О-О-О-О-Л!!!2:1!!! Тоні!!! Ібертсбергер вибивав м'яч з-під ніг Клозе, а вийшов точний пас на Тоні. Лука використав свій черговий шанс. Вийшов на побачення з голкіпером і спокійно послав м'яч у сітку.

І на цій мажорній ноті матч закінчується. Усім спасибі за увагу!