Біатлон: Віта Семеренко фінішувала четвертою

6 грудня 2008, 17:10
0
11
Віта Семеренко прийшла на фініш четвертою

Сьогодні, 6 грудня, в Остерсунді пройшла перша в сезоні спринтерська гонка у жінок.

Українські дівчата виступили краще за чоловіків. Віта Семеренко зупинилася за крок до подіуму, у неї 4 місце.

Також в очковій зоні фінішували Оксана Хвостенко та Валя Семеренко.

Інна Супрун знову не порадувала ні швидкістю, ні точністю стрільби, і в підсумку виявилася за межами 60 найкращих.

Перемогла в першому спринті нового сезону китаянка Ванг Чунлі.

Завдяки фантастичній швидкості та бездоганній стрільбі представниця Піднебесної здобула першу перемогу у своїй кар'єрі.

Без промахів приїхали на фініш Тора Бергер  і Магдалена Нойнер, що зайняли друге й третє місце відповідно.

62 Інна Супрун (Україна) (0+) -  +4:29,2

4 грудня, в Остерсунді пройшов перший етап Кубка Світу з біатлону серед жінок в індивідуальній гонці на 15 км.

П'ять українських спортсменок із шести фінішували в очковій зоні, а Оксана Хвостенко та Віта Семеренко зуміли пробитися в десятку найсильніших, зайнявши відповідно п'яте й дев'яте місця.