Росія побореться у фіналі ЧМ з футболу серед бездомних

7 грудня 2008, 09:47
0
6
Росія знову побореться за звання найсильнішої серед бездомних

У неділю, 7 грудня, у фіналі чемпіонату світу з футболу серед бездомних, котрий проходить у Мельбурні, зіграють команди Росії та Афганістану.

Росіяни в суботу зуміли виграти в плей-офф два матчі. У чвертьфіналі збірна Росії переграла Бразилію - 5:4, а в суперечці за вихід у фінал була подолана і команда Шотландії - 7:3.

Збірна Афганістану на турнірі виграла всі свої матчі, але в півфіналі вона зуміла перемогти команду Гани тільки по пенальті. Росія та Афганістан зустрічалися на другій груповій стадії чемпіонату, і тоді азіатська команда виграла з рахунком 7:6.

Чемпіонат світу серед бездомних проводиться в шостий раз. Цього року в турнірі беруть участь збірні 56 країн. Діючим чемпіоном є команда Шотландії.

Турнір протриває тиждень, за час якого повинні відбутися 349 матчів, які тривають по 14 хвилин. У грі беруть участь по чотири людини (три польових і один воротарі) з кожної сторони, а також по чотири запасних. Заміни в ході гри дозволені. Розміри майданчика- 22х16 метрів.

За регламентом змагань до участі в них допускаються спортсмени-любителі, що не мають постійного місця проживання за станом на липень 2007 року, а також ті, хто проходить лікування від наркотичної або алкогольної залежності.

Попередні чемпіони світу серед бездомних: Австрія (2003), Італія (2004), Італія (2005), Росія (2006), Шотландія (2007).

В 2009 році турнір прийме італійський Мілан, в 2010-му він пройде в одному з міст Південної Америки.

За матеріалами: РИА Новости