Біатлон: Усі українки фінішували в очковій зоні

7 грудня 2008, 14:50
0
6
Першої фінішувала німкеня Мартіна Бек

Німецька біатлоністка Мартіна Бек стала переможницею персьюту, що завершили програму першого етапу Кубка світу-2008/09.

Ця перша перемога в сезоні для німецької спортсменки. Вона пройшла всю дистанцію, не допустивши ні однієї помилки на вогневих рубежах.

Блискучий зліт з 17-го на друге місце зробила росіянка Катерина Юр'єва, на останнім колі, що претендувала навіть на найвищий щабель п'єдесталу, однак на фініші їй уже не вистачило сил. Третій рядок зайняла ще одна представниця наших східних сусідів Світлана Слєпцова.

Виступ українок у сьогоднішній гонці не можна оцінити однозначно. З одного боку, Віта Семеренко, лідируючи протягом  половини дистанції, у стрільбі стоячи не впоралася з напругою перегонів і зі стартового 4-го місця відсунулася лише на 12-е.

Оксана Хвостенко також не продемонструвала звичної точності, і не зуміла домогтися прогресу в порівнянні зі спринтом.

З іншого боку, радує Валя Семеренко, що хоч і не була абсолютно точна, за рахунок швидкості зуміла відіграти 17 (!!!) позицій. Вона, а також Лілля Вайгіна- Єфремова сьогодні були в числі десяти найшвидших у гонці. Крім того, всі п'ять українок, що стартували, принесли в особисту скарбничку кубкові очки.