8 грудня 2008, 17:46
0
3
Українки розійшлися миром з іспанками

У неділю, 7 грудня, в останньому поєдинку групового туру Чемпіонату Європи з гандболу українки не змогли поділити перемогу з іспанками.

Початок гри був за збірною України - 0:4, 1:5. Але іспанки змогли не тільки зрівняти рахунок (5:5), але і стабільно виходити вперед на один м'яч. На кожну результативну атаку іспанок наша збірна відповідала головим випадом і на перерву команди пошли з рахунком 12:12.

У другому таймі команди продовжували грати м'яч у м'яч і лише на початку завершальної 10-хвилинки збірна Іспанії змогла вперше повести в рахунку з перевагою більш ніж в 1 м'яч - 21:19, 22:19. 23:21. Завдяки голам Регіни Шимкуте наша збірна зрівняла рахунок (23:23), а за півтори хвилини до кінця зустрічі збірна України вперше повела в рахунку в другому таймі - 23:24.

Але іспанкам вдалося уникнути поразки, і не пропустити від збірної України в завершальній атаці нашої команди. У результаті - 24:24.

Тепер боротьбу за місце у півфіналі наша збірна розпочне, маючи в активі 1 очко. У першій групі виступлять команди Румунії (4 очки), Норвегії (3), Іспанії (2), Данії (1), Угорщини (1) й України (1).

Завтра, 9 листопада, українська команда зіграє поєдинок проти збірної Угорщини.