13 грудня 2008, 13:18
0
9
Хемілтон одержав нагороду

У п'ятницю, 12 грудня, у Монако завершилася церемонія нагородження лауреатів змагань FІ за підсумками сезону.

Головним героєм свята став 23-річний Льюїс Хемілтон, що став цього року наймолодшим чемпіоном світу в історії Формули-1.

"Цей рік став особливим у моєму житті, - зізнався Хемілтон після того, як йому був вручений чемпіонський кубок. - Збулася мрія мого дитинства. А той факт, що я виграв чемпіонат світу на останньому колі останньої гонки сезону, додає приводу для гордості за себе і свою команду".

AP

Кубок конструкторів, нагадаємо, дістався Ferrarі. А організатори Гран-прі Сінгапуру - першої нічної гонки за увесь час проведення Великих призів - одержали спеціальний промоутерський приз.

Також, чемпіон світу 2008 року у Формулі-1 Льюїс Хемілтон названий найкращим гонщиком року, а Себастьян Феттель - новачком року за версією британського видання Autosport.

За матеріалами: Спорт-Экспресс