14 грудня 2008, 00:55
0
6
Барселона бере реванш за минулий сезон

У суботу, у рамках 15-го туру іспанської Прімери, пройшло ель-классіко - Барселона приймала мадридський Реал. Команди зараз перебувають на різних полюсах щастя - у той час як у каталонців все дуже навіть непогано, Реал продовжує лихоманити. Тим цікавіше було спостерігати цей бій. Матч вийшов видовищним і цікавим, і закінчився впевненою перемогою господарів.

Іспанська Прімера. 15-й тур (турнірна таблиця)

Барселона - Реал (Мадрид) - 2:0

Голи: 1:0 - Ето'о (82), 2:0 - Мессі (90)

на 70-й хвилині Ето'о не реалізував пенальті (воротар)

Попередження: Маркес (40), Ето'о (83) - Метцельдер (24), Рамос (31), Дренте (42), Сальгадо (69), Касільяс (89)

Камп Ноу. Початок матчу: 23.00

Арбітр: Медіна Канталехо

Барселона: Вальдес - Алвеш, Маркес, Пуйоль, Абідаль, Туре, Гудьйонсен (Бускетс, 63), Хаві (Кейта, 90), Мессі, Анрі, Ето'о (Глєб, 87)

Тренер: Хосеп Гвардіола

Реал: Касільяс - Сальгадо, Рамос, Каннаваро, Метцельдер, Гаго, Снейдер (Паланка, 39), Гуті (Хаві Гарсія, 72), Дренте, Рауль, Ігуаїн (Ван Дер Ваарт, 77)

Тренер: Хуанде Рамос

4-а хвилина. Абідаль відзначився першим ударом, здалеку був запущений м'яч поруч із лівою стійкою.

7-а хвилина. Мессі від правої брівки влетів у штрафну, хитнув Рамоса і стрельнув низом у далекий кут, Ікер виручив!

28-а хвилина. Дренте виведений один на один, зміг піти з-під опіки і з 25-ти метрів пробив у кіпера, що вискочив напереріз.

29-а хвилина. Ігуаїн, після того як м'яч заметався по штрафній, з лівого кута воротарської вистрілив у повітря.

Reuters

36-а хвилина. Анрі вирішив позмагатися у швидкості із Сальгадо, випередив того і гострого кута перевірив Касільяса, стріляючи під ближню штангу! Той був уважним.

45-а хвилина. Ето'о після скидки Гудьйонсена пробивав по воротах, м'яч на думку господарів потрапив у руку гравець Реала - арбітра таким не купиш. Багато неприємного довелося йому почути на шляху до роздягальні.

48-а хвилина. Мессі ввірвався праворуч у штрафну, знайшов середнім пасом Ето'о, постріл якого з 15-ти метрів відбив кулакам найкращий воротар Євро-2008.

50-а хвилина. Пуйоль дивом встиг перешкодити Ігуаїну розстріляти ворота після ідеального пасу на відрив на лінію штрафної.

69-а хвилина. Пенальті у ворота Реала. Сальгадо збив з ніг Бускетса, що вже чекав пас у відповідь, рвонувши у штрафну, захисникові попередження. Касільяс витягнувся в струнку і з лівого від себе нижнього кута потягнув м'яч, посланий Ето'о.

71-а хвилина. Ето'о з лінії штрафний стріляв у самий кут, Мессі на добиванні знову не переграв кіпера! До того ж офсайд був.

АР

78-а хвилина. Паланка одержав шанс записати свій дебют в історію, але із правого краю штрафного в притул не зміг переграти Вальдеса.

82-а хвилина. ГО-О-ОЛ! 1:0! Ето'о! Після кутового Пуйоль на лінії воротарського зіграв головою, а Ето'о зреагував і підставив стегно із двох метрів!

90-а хвилина. ГО-О- ОЛ! 2:0! МессІ! У контратаці Анрі праворуч промчав, віддав на вільний простір на Мессі, що з лівого краю штрафної прокинув м'яч над кіпером! Каннаваро на лінії не зміг винести снаряд у поле, врізавшись із усього маху в штангу.