Золото гандбольного ЧЄ завоювали норвежці

15 грудня 2008, 09:59
0
5

Вчора, 14 грудня, збірна Норвегії завоювала золоті медалі жіночого ЧЄ з гандболу.

Жіноча збірна Норвегії виграла золоті медалі ЧЄ з гандболу, який проходив в Македонії.

У вирішальному матчі скандинавки здолали іспанок - 34:21.
Бронзу Чемпіонату відвезли додому росіянки. У неділю в матчі за третє місце підопічні Євгена Трефілова обіграли команду Німеччини з рахунком 24:21 (17:11).

Завоювавши титул чемпіонок Європи-2008, жіноча збірна Норвегії з гандболу встановила два континентальних рекорди.
Нинішній титул став для збірної Норвегії четвертим, це є найкращим показником Старого Світу.

Рекордною стала і різниця м'ячів, яку забезпечили собі чемпіонки у фінальному матчі з Іспанією: +13.

Нагадаємо, що українські дівчата не змогли вийти з групи. У 5-ти іграх збірна України набрала 3 очки і зайняла передостанню, 5-ю, сходинку у 1 Групі.