18 грудня 2008, 13:13
0
6
Чудов виграв індивідуальну гонку

У четвер, 18 грудня, в австрійському Хохфільцені стартував третій етап Кубка Світу з біатлону. Перший комплект медалей був розіграний серед чоловіків у індивідуальній гонці на 20 км.

Російський біатлоніст Максим Чудов тріумфує в Хохфільцені, Іван Черезов - другий, швед Бьорн Феррі  - третій, переможець індивідуальної гонки в Остерсунді, німець Міхаель Грайс фінішну лінію перетинає четвертим.

Кращим з українців став Роман Прима, який, допустивши один промах, став п'ятим. Олександр Біланенко фінішував десятим, відстрілявшись начисто.

Усі українські біатлоністи потрапили до залікової сороківки, окрім Андрія Дериземлі, у якого 66-й результат із п'ятьма промахами. Сергій Седнєв  - 24 (2), Олег Бережний - 27 (1), В'ячеслав Деркач - (34).

Лідери норвезької збірної Оле-Ейнар Бьорндален і Еміль Егле Свендсен не показали високих результатів, закінчивши перегони 15-тим і 18-тим  відповідно.

Сьогодні, 18 грудня, о 15.15 за київським часом також відбудеться жіноча індивідуальна гонка.