Клубний чемпіонат світу: Феєрія голів від МЮ і Гамби

18 грудня 2008, 14:44
0
14
Манкуніанці проходять у фінал

Сьогодні, 18 грудня, відбувся другий півфінальний матч Клубного чемпіонату світу, який проходить у Японії.

Другим фіналістом став англійський Манчестер Юнайтед, що обіграв господарів турніру японську Гамбу з Осаки з рахунком 5:3.

Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь Манкуніанців. Голами відзначилися на 28-ій хвилині Неманья Відич і на 45-ій Кріштіано Роналдо.

У середині другого тайму японці скоротили розрив у рахунку. На 74-ій хвилині відзначився Ямазакі. Але після цього впродовж чотирьох хвилин Гамба отримала у свої ворота ще три м'ячі: дубль на свій рахунок записав Уейн Руні (75-а і 79-а хвилини), ще один гол на рахунку Даррена Флетчера (78-а хвилина).

Під кінець матчу Гамба змогла відіграти два м'ячі.

У складі японців на 85-ій хвилині з пенальті відзначився Ендо і на 90-ій - Хашімото.

Клубний чемпіонат світу. Півфінал

Манчестер Юнайтед - Гамба Осака - 5:3

Голи: Відич (28), Кріштіано Роналдо (45), Руні (75), Флетчер (78), Руні (79) - Ямазакі (74), Ендо (85, пен.), Хашімото (90)

Тепер Манчестер Юнайтед 21 грудня зіграє у фіналі з еквадорською командою ЛДУ, яка у півфіналі обіграла мексиканську Пачуку з рахунком 2:0.