27 грудня 2008, 00:05
0
5
Доніка і товариші добре постаралися в матчі

У п'ятницю, 26 грудня, київський Сокіл дома обіграв ступинський Капітан у рамках 43-го туру Всеросійського відкритої першості з хокею серед команд Вищої ліги.

Матч пройшов у напруженій боротьбі, причому вже з першого періоду ініціатива по черзі переходила від однієї команди до інший, так що середня зона часто була осередком подій. Однак у першій двадцятихвилинці протистояння не принесло результату ні однієї зі сторін.

Другий період виявився для киян більш оптимістичним, завдяки реалізованому Віталієм Донікою більшості на 30-й хвилині. У таких умовах пристрасті на майданчику стали розжарюватися, що й переросло в серію бійок на 35-й хвилині, після чого у Сокола було вилучено троє, а в гостей - двоє гравців.

Третій же період за напругою не поступався попередньому. Так, на 45-й хвилині Шафаренко виходив один на один, але воротар гостей урятував ворота ціною видалення. Потім Лахматов і Малов випустили шанс збільшити рахунок. У таких умовах матч наближався до завершення з мінімальною перевагою господарів, коли на 60-й хвилині Доніка за допомогою Дмитра Цируля зміг оформити дубль у двобої - 2:0.

У такий спосіб Сокіл продовжує втримувати лідерство в Західному дивізіоні, випереджаючи найближчого переслідувача, ХК Дмитров, на зачаровані 2 очка.